5 marca w Śmiglu rozegrano Mistrzostwa Gminy Śmigiel w Mini Piłce Siatkowej. Tym razem na parkiecie spotkały się dziewczyny z rocznika 2007 i młodsze.

mini siatkówka1mini siatkówka2

Czytaj więcej...

5 marca odbył się etap gminny ogólnopolskiego konkursu wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

konkursie wiedzy pożarniczej1konkursie wiedzy pożarniczej2

Czytaj więcej...

W zakładce Zajęcia pozalekcyjne pojawiła się informacje o kółku geograficznym. Zachęcamy do zapoznania się i zaglądania na stronę.

Katarzyna Główczak

W pierwszych tygodniach roku Szkolny Klub Wolontariusza przeprowadził w szkole zbiórkę karmy dla zwierząt ze schroniska w Koszanowie.

zbiorka karmy1zbiorka karmy2

Czytaj więcej...

21 dzień lutego w kalendarzu oznaczony jest jako Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. W związku z tym w naszej szkole również uczczono to wydarzenie.

Czytaj więcej...

W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 4 w Kościanie odbył się Powiatowy Konkurs Czytelniczy "W zaczarowanym świecie baśni Andersena".

Więcej informacji w zakładce Biblioteka.

Karnawał to czas wesołych zabaw. W szkole w Starej Przysiece Drugiej oraz w Szkole Filialnej w Wonieściu również odbyły się baliki przebierańców dla najmłodszych dzieci.

balik3balik6

Czytaj więcej...

teatrzyk

17 lutego 2020 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas II i III ze Szkoły Filialnej w Wonieściu wybrały się do KOK-u na przedstawienie teatralne „NAJPIĘKNIEJSZE BAŚNIE DALEKIEGO WSCHODU” w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie. Spektakl przybliżył dzieciom wybrane baśnie. Uczniowie poznali Ali Babę, Aladyna i Sindbada Żeglarza – najbardziej znanych bohaterów opowieści Dalekiego Wschodu.

Czytaj więcej...

Nadeszły wyczekiwane przez wszystkich uczniów ferie! Grupa najmłodszych uczniów naszej szkoły postanowiła rozpocząć je, wyjeżdżając do kina na film „Urwis”.

kino1

Czytaj więcej...

23 stycznia nasza szkoła była gospodarzem Mistrzostw Gminy Śmigiel w piłce siatkowej dziewcząt.

siatkówka1siatkówka2siatkówka3

Czytaj więcej...