Mimo iż za oknem pogoda bardziej jesienna niż wiosenna, to w naszej szkole zagościła Pani Wiosna - to dzięki Wam i wykonanym przez Was zdjęciom.

Czytaj więcej...

Zachęcamy uczniów klas I-III oraz IV-VI  szkoły podstawowej do udziału w konkursie plastycznym "Wieża wiertnicza" organizowanym przez Oddział Geologii i Eksploatacji PGNiG S.A. przy współudziale Urzędu Miejskiego Śmigla.

Czytaj więcej...

Zachęcamy uczniów klas ósmych do wzięcia udziału w konkursie „Moja szkoła - Mój wybór”, którego etap szkolny trwa od 12 do 21 kwietnia 2021 roku.

Plakat konkursu Moja szkoła Mój wybór

Czytaj więcej...

„Choroby wektorowe” to hasło przewodnie tegorocznego Dnia Zdrowia obchodzonego 7 kwietnia w rocznicę utworzenia Światowej Organizacji Zdrowia.

Dziewczęta przygotowują zdrowy posiłekMarianna i jej ćwiczeniesałatka ze świeżych warzywPlakat dotyczący BMI

Czytaj więcej...

Jak co roku Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece upamiętniła wydarzenia katyńskie z 1940 r.

Drzewa pamiętają szkolne obchody Tygodnia Pamięci ofiar Katynia

Czytaj więcej...

Uczniowie klas 1-8 mogli zaprezentować swoje umiejętności plastyczne i językowe w konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Cieszył się on dużym zainteresowaniem, a uczestnicy wykorzystali mnóstwo ciekawych technik i pomysłów na wykonanie kartki. Życzenia zostały sformułowane w języku angielskim lub niemieckim.

kartki wielkanocne uczniów część 1kartki wielkanocne uczniów część 2kartki wielkanocne uczniów część 3

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo!

Przedstawiamy listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej na rok szkolny 2021/2022.

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w Przysiece po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziału przedszkolnego w Wonieściu po przeprowadzonym postępowaniu rekrutacyjnym

Życzenia świąteczne Wielkanoc 2021

Nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego przez Szkolny Klub Wolontariatu na ,,Ozdobę wielkanocną”.

Prace uczniów klas I IIIPrace uczniów klas I VIIIPrace uczniów klas IV VIII

Czytaj więcej...

W ramach obchodzonego w naszej szkole Dnia Matematyki chętni uczniowie klas 4-8 mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Matematyka w obiektywie”.

Czytaj więcej...