Szanowni Państwo!

W poniedziałek 14.12.2020 r. rozpoczynamy zbiórkę na rzecz wychowanków domu dziecka. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy. Dołączyć może każdy!

Czytaj więcej...

W piątek 4 grudnia obchodziliśmy „Mikołajki na sportowo”. Był to dzień pełen wrażeń.

konkurencja lepienie bałwana przedszkolaki z grupy 0bprzedszkolaki w trakcie zawodów sportowych

Czytaj więcej...

Serca"Najbardziej niezmiennym i ważnym pytaniem życia jest: Co robisz dla innych?"
Martin Luther King Jr.

Dziękujemy Wam, drodzy Uczniowie i Rodzice, że z tak wielkim sercem i zaangażowaniem reagujecie na nasze akcje charytatywne - RAZEM CZYNIMY WIELKIE DOBRO

30 listopada przypadają andrzejki. Tego dnia świętują wszyscy chłopcy i mężczyźni noszący imię Andrzej. Wiadomo od dawna, że w wieczór andrzejkowy wróżono sobie, co stanie się w przyszłości.

Lanie wosku przez dziurkę od kluczaUstawianie bucikówWspólne zdjęcie z czarodziejką

Czytaj więcej...

Jak co roku i tym razem 25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dla uczniów z klas 1-3 dzień ten był jednak inny niż zazwyczaj, ponieważ z powodu nauczania zdalnego obchodzili go w domu.

Więcej informacji w zakładce Biblioteka.

1 Przyjaciele Pluszowego misia z odznakamijpg2220201125 13144620201125 090623

Czytaj więcej...

Podobnie jak w latach ubiegłych Samorząd Uczniowski zachęca do udziału w akcji Góra Grosza, w której każdy najdrobniejszy grosik ma wartość i moc.
Zachęcamy do pomocy dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji, zbierając dla nich Górę Grosza. Więcej szczegółów na temat zbiórki przekażą wychowawcy, do których dostarczamy zebrane grosiki. Zbiórka trwa do 10 maja 2021 roku.

Czytaj więcej...

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na wykonanie skrzata. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie polegającym na samodzielnym wykonaniu skrzata. Film instruktażowy prezentujący technikę wykonania skrzata znajduje się pod linkiem: Jak zrobić skrzata?

Czytaj więcej...

W imieniu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu chcielibyśmy serdecznie zaprosić uczniów wraz z nauczycielami do udziału w kolejnej, choć nietypowej, Nocy Naukowców 2020, która odbędzie się w najbliższy piątek 27 listopada w godzinach 16:00-22:00.

Czytaj więcej...

Fundacja MedicPlakat akcji PoZdro Wielkopolskaover przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego realizuje projekt edukacyjny PoZdro! Wielkopolska.
W związku z tym proponuje 4 wykłady w 2 cyklach – w tygodniu (piątki) i w weekend (soboty). Tematyka obejmuje kwestie nadwagi i otyłości oraz zachowań prozdrowotnych wśród dzieci i całych rodzin. Wykłady prowadzone będą przez koordynatora, lekarza, dietetyka i psychologa.

W celu rejestracji prosimy wejść w link www.po-zdro.pl/wlkp i zapisać się na wszystkie lub wybrane wykłady. (Wykłady są darmowe)

Każda szkoła posiada swoją misję i wizję, która pokazuje uczniom, rodzicom i nauczycielom, jaki jest kierunek wdrażania zmian i postępowania w życiu szkoły. Zapisy wizji i misji są drogowskazem do osiągnięcia sukcesu edukacyjnego oraz wychowawczego naszych uczniów.

Wyróżniony plakat kl. 4bNagrodzone przedszkolaki Wyróżniony plakat kl.7a

Czytaj więcej...