Słonecznych beztroskich i bezpiecznych wakacji życzy Dyrektor Szkoły Małgorzata Pawłowska Górna

W dniu 24 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Był to dzień podsumowania ciężkiej i wytężonej pracy oraz pożegnania ósmoklasistów.

Uczniowie podczas uroczystości zakończenia roku szkolnegoPrzekazanie sztandaru szkołyUczniowie klasy 8 podczas występów

Czytaj więcej...

Dzień przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni przez Panią Burmistrz Małgorzatę Adamczak do Centrum Kultury w Śmiglu na uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2021/2022.

Podsumowanie roku szkolnegoWyróżnieni uczniowie z naszej szkoły Uczniowie wraz z nauczycielami i panią dyrektor po uroczystości podsumowania roku szkolnego

Czytaj więcej...

„Kto raz przyjaźni poznał moc,
nie będzie trwonił słów”
Za dwa miesiące, w czwartej klasie,
do zobaczenia znów!

We wtorek uczniowie trzeciej klasy, na wspólnym spotkaniu z rodzicami, pożegnali się z pierwszym etapem nauki w naszej „małej” szkole. Był występ i życzenia dla rodziców z okazji minionego Dnia Mamy oraz zbliżającego się Dnia Ojca. Nie zabrakło także wielu opowieści i wspomnień z trzech lat wspólnej nauki.

Uczniowie klasy 3aP 

Czytaj więcej...

W słoneczna środę reprezentacja uczniów klas czwartych wzięła udział w mistrzostwach gminy w „dwóch ogniach”.

Uczniowe klas czwartych podczas mistrzostw gimny w dwóch ogniach 

Czytaj więcej...

W minionym tygodniu 18 osobowa grupa uczniów wraz z 4 opiekunkami wyruszyli na rajd rowerowy ścieżkami gminy Śmigiel. Wraz z nami na miejsce zbiórki stawiła się pani Burmistrz Śmigla, która udała się z nami do Poladowa.

Przystanek na wiatrakach podczas rajdu rowerowego 2Uczniowie szkoły podstawowej im. Arkadego Fiedlera z panią Małgorzatą Adamczak podczas rajdu rowerowegoUczniowie przy figurach w Śmiglu podczas radju rowerowego

Czytaj więcej...

„Pasja wyprowadza ludzi poza ich samych, poza ich wady, poza ich niepowodzenia”
Joseph Campbell

Nie tylko nauką i obowiązkami żyje uczeń! Dlatego tegoroczny Dzień Pasji i Talentów trwał cały tydzień. Każdy przedszkolak i uczniak miał możliwość zaprezentowania swoich niecodziennych umiejętności, pasji i ciągle szlifowanych talentów. A wszystko pod hasłem „Zarażamy pasją”.

Animacje w przedszkoluDziewczęta podczas malowaniaBudowanie z klocków legoStylizacja ubioru 

Czytaj więcej...

Z okazji Tygodnia Bibliotek w naszej bibliotece odbył się konkurs pt. „Biblioteka – świat w jednym miejscu” . Konkurs polegał na przygotowaniu reklamy naszej biblioteki.

Więcej informacji w zakładce Biblioteka.