Październik jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Z tej okazji w bibliotece szkolnej odbyły się różne akcje, konkursy, przygotowano wystawy.

Więcej informacji w zakładce Biblioteka.

Pod koniec października pierwszoklasiści ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej oraz z filii w Wonieściu zostali czytelnikami biblioteki szkolnej.

21

Więcej informacji w zakładce Biblioteka.

2a

Izabela Włodarczak

W misyjnych szpitalach brakuje dosłownie wszystkiego. Każdy bandaż czy plaster są na wagę złota. Nawet płótno, którym są obszyte paczki z pomocą, jest darte na opatrunki... Na misjach nikt nie odchodzi bez pomocy, ale jak pomagać, skoro nie ma nawet bandaża?

Czytaj więcej...

Październik, jak co roku, zachęca nas do pisania listów. Kolejny już raz w naszej szkole przeprowadziliśmy akcję „Tydzień Pisania Listów”.

123

Czytaj więcej...

27.10.2017r. na strzelnicy LOK w Kościanie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego Szkolnej Ligi Strzeleckiej o puchar Burmistrza Miasta Kościan.

s5s4s6s7

Czytaj więcej...

21 października 2017 r. grupa 40 uczniów naszej szkoły oraz szkoły filialnej z Wonieścia pod opieką pań: M. Ratajczak. D. Kowalczyk, M. Gąsiorowskiej uczestniczyła w rajdzie pieszym do Starego Lubosza. Organizatorem rajdu był, jak zawsze, kościański oddział PTTK.

1234

Czytaj więcej...

Trzyosobowe drużyny z dziesięciu szkół powiatu kościańskiego wykazały się bardzo obszerną wiedzą dotyczącą Jana Pawła II, Światowych Dni Młodzieży oraz Watykanu podczas konkursu w Szkole Podstawowej w Starych Oborzyskach.

3

Czytaj więcej...

Nasza szkoła bierze udział w różnych akcjach o charakterze charytatywnym. Stowarzyszenia, do których przekazaliśmy zebrane produkty, przesłały podziękowania.

1podz 2podz

Izabela Włodarczak

Czy krasnoludki istnieją naprawdę? - to pytanie zadawali sobie najmłodsi uczniowie naszej szkoły, dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas 1, 3a i 3b, które w piątek 20 października udały się do Kościana na spektakl „PRZYDASIE”.

3p9p 6p1p

Czytaj więcej...