W środę 21 czerwca w szkole było kolorowo, głośno i ciekawie. Odbywał się szkolny „Dzień Pasji i Talentów” realizowany w formie wystawy.

Florian prezentuje swoją kolekcję klocków LEGOUczniowie podziwiają kolekcje związane z pasjami i zainteresowaniami kolegówMarek przy stanowisku prezentującym jego pasję karatePraca malarska uczennicy z klasy IV

Czytaj więcej...

W czerwcu podsumowano konkurs języka angielskiego ,,Magia Emocji” dla uczniów klas 1-3; odbył się on w szkole w Starej Przysiece Drugiej oraz w Wonieściu.

Uczennice ze Szkoły w Starej Przysieki Drugiej z nagrodamiUczennice że Szkoły Filialnej w Wonieściu z nagrodami

Czytaj więcej...

W ciepły, czerwcowy poniedziałek odbyła się dyskoteka szkolna dla wszystkich chętnych uczniów z klas IV-VIII. Jej głównym celem była integracja dzieci poprzez wspólną zabawę.

Uczniowie z klasy czwartej przy fotobudceTaniec z balonamiWspólna zabawa

Czytaj więcej...

W bieżącym roku szkolnym najmłodsi uczniowie naszej szkoły kolejny raz uczestniczyli w programie „Kubusiowi Przyjaciele Natury”.

Czytaj więcej...

Uczniowie klas 3aP i 3W wzięli udział w kolejnej edycji Gminnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej „English is easy”, który miał na celu zainteresowanie uczniów językiem angielskim.

Drużyna z naszej szkoły FUNNY BUNNIESDorotka i Ala przed konkursemKróliczki podczas śpiewania swojej piosenki

Czytaj więcej...

17 czerwca 20 uczniów naszej szkoły wzięło udział w XXVIII Biegach Przełajowych w Śmiglu. Uczestnicy mieli do pokonania różne dystanse dostosowane do kategorii wiekowych.

Uczestnicy Biegów Przełajowych w ŚmigluUczniowie z medalami i pucharem dla szkoły za klasyfikację zespołową

Czytaj więcej...

W tym roku szkolnym klasy 1aP, 2aP i 3aP w ramach wycieczki wybrały się do poznańskiej Palmiarni.

Chłopcy z pamiątkową koszulką Klasa 2aP przy lokomotywie LechaNa płycie boiskaSłuchając przewodnikaW palmiarni nad stawem

Czytaj więcej...

Dzień Matki i Ojca, a także Przedszkolny Dzień Rodziny to święta szczególnie ważne dla najmłodszych dzieci. Zawsze poważnie podchodzą do świętowania. W tym roku również chciały one w wyjątkowy sposób uhonorować swoich najbliższych.

Przedszkolak trzyma wykonaną poduszkę Przedszkolaki prezentują przygotowane poduszki dla mamPrzedszkolak przygotowuje poduszkę dla mamyUczniowie prezentują wykonane poduszki dla mam

Czytaj więcej...

Na początku czerwca został rozstrzygnięty „Ogólnopolski konkurs na pracę plastyczną i leporello dla szkół podstawowych noszących imię Arkadego Fiedlera – Arkady Fiedler-pisarz, podróżnik…”, w którym licznie udział wzięli uczniowie klas 1-3 ze szkół w Przysiece i w Wonieściu.

Franek w towarzystwie pani DyrektorNadia z dyplomem i upominkiemGratulacje od pani Dyrektor

Czytaj więcej...