9 maja 2018 roku na boisku „Orlik” w Śmiglu rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej Dziewcząt z klas gimnazjalnych oraz klas VII.
Nasze dziewczyny pokazały, że również potrafią grać w piłkę nożną i godnie reprezentowały szkołę na tych mistrzostwach.

1.200003a1.200005a

O miano mistrza gminy rywalizowały zespoły z Czacza, Starego Bojanowa, Śmigla i Starej Przysieki Drugiej. Turniej rozgrywano jak zawsze systemem „każdy z każdym”. Wszystkie pojedynki były bardzo zacięte i wyrównane. Pomimo upalnej pogody i dużego zmęczenia dziewczyny dały z siebie wszystko. Nasze piłkarki wygrały mecze z drużyną ze Starego Bojanowa oraz Śmigla i przegrały z drużyną z Czacza, plasując się ostatecznie na II miejscu.
Najwięcej bramek dla drużyny zdobyły: Estera Czaińska i Wiktoria Koradowska (obie po 2).

Gratulujemy!!!


Skład drużyny:
Estera Czaińska, Aleksandra Grześkowiak, Wiktoria Konradowska, Natalia Szymańska, Natalia Teśner, Klaudia Konradowska, Małgorzata Kasperek, Justyna Wróblewska, Emilia Żurawska, Justyna Kielich.

Maria Gąsiorowska