12 maja 2018 roku Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu zorganizował turniej piłki nożnej chłopców, który rozegrano na boisku „Orlik”.

1.200002a1.200003a1.200004a

Nasza szkoła reprezentowana była przez uczniów z klas Va, Vb i VI szkoły podstawowej. Chłopcy rywalizowali z drużynami z Bronikowa, Czacza, Starego Bojanowa i Śmigla, a turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Każda drużyna rozegrała cztery mecze. Nasi piłkarze pokonali swoich kolegów z Bronikowa i Starego Bojanowa, a ulegli drużynom z Czacza i Śmigla, ostatecznie plasując się na III miejscu.
Nagrodą była statuetka całej drużyny oraz dla każdego zawodnika pamiątkowy medal. Wszystkim naszym chłopcom należą się brawa za zaciętą, sportową postawę.

Skład drużyny: Szymon Teśner, Korneliusz De Jager, Maciej Jakubowski, Jakub Górczak, Antoni Sadowski, Miłosz Przygodzki, Alan Spychała, Fabian Szczerbal.

Maria Gąsiorowska