29 maja 2018r. w Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej odbył się Konkurs Matematyczny dla uczniów klas II i III szkół podstawowych „Mistrz Matematyki” o nagrodę Burmistrza Śmigla.

1234

W etapie finałowym uczestniczyło 25 najlepszych matematyków z klas drugich i trzecich szkół gminy Śmigiel.
W wyniku zaciętej rywalizacji siedmiu uczestników z klas III zdobyło tytuł Mistrza Matematyki: Magdalena Lasocka, Nikodem Kosowski z Zespołu Szkół w Starym Bojanowie, Aleksandra Dłużak ze Szkoły Podstawowej w Starej Przysiece Drugiej, Natalia Dratwińska, Antonina Łęczyńska, Julia Wieczorek, Bartosz Maćkowiak ze Szkoły Podstawowej w Śmiglu. Laureatem konkursu został Arkadiusz Nadolny z Zespołu Szkół w Starym Bojanowie. Spośród uczestników z klas II Mistrza Matematyki ani laureata nie wyłoniono.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Grażyna Szymkowiak