4 października na stadionie hippicznym w Racocie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

IMAG0319 2a

Naszą szkołę reprezentowała grupa dziewcząt z rocznika 2006 i młodszych, które zwyciężyły w zawodach gminnych. Na dystansie 8x800 m rywalizowały z koleżankami ze szkół w Kościanie, Czempiniu, Starych Oborzyskach i Jerce. Zarówno wietrzna pogoda, jak i dystans, który zawodniczki miały do pokonania, sprawiły, że na metę wbiegały bardzo zmęczone. Po bardzo dobrym, ambitnym występie i emocjonującej walce dziewczyny uplasowały się ostatecznie na V miejscu.
Skład sztafety: Ewelina Halasz, Aleksandra Machowiak, Julia Szafarz, Anna Tórz, Zofia Migdał, Zofia Sadowska, Natalia Zapłata, Martyna Żurek i rezerwowa Marta Szymańska.
Gratulujemy!

Maria Gąsiorowska