4 października uczniowie klas czwartych wzięli udział w „Sprawdzianie", który kończył miesięczny okres adaptacyjny, jakim objęte były dzieci rozpoczynające nowy etap edukacyjny w szkole w Starej Przysiece Drugiej.

DSC08572aDSC08573aDSC08582aDSC08578a

Czwartoklasiści z obu klasy zebrali się w sali gimnastycznej, gdzie pod czujnym okiem pedagoga szkolnego i obu wychowawczyń zmagali się z zadaniami, które miały wykazać znajomość zasad panujących w szkole. Wszyscy chętnie przystąpili do przygotowanych konkurencji i zadań. Uczniowie z zapałem pracowali w grupach, udowadniając, że są zaradni i dysponują sporą wiedzą na temat funkcjonowania naszej szkoły.

DSC08575aDSC08594xaDSC08597a

Wszystkim czwartoklasistom życzymy chęci i zapału do pracy oraz wielu sukcesów w nauce!

Joanna Poprawiak