19.10.2018r. w sali gimnastycznej w Starej Przysiece Drugiej odbyły się rozgrywki gminne w halowej piłce nożnej szkół podstawowych.

IMAG0322aIMAG0326aIMAG0327a

W turnieju uczestniczyły cztery zespoły: Czacz, Stare Bojanowo, Bronikowo oraz gospodarze - Stara Przysieka Druga. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, a czas gry wyznaczono na 2x6 min. Każdy z zespołów miał do rozegrania trzy mecze.
Nowo budowany zespół naszych chłopców stanowił wielką niewiadomą pod względem umiejętności. Pierwszy rozegrany mecz pokazał jednak dużą dojrzałość boiskową naszej drużyny. Chłopcy pewnie wygrali z silnym zespołem Starego Bojanowa 4:0. Kolejne, bardzo wyrównane spotkanie zakończono zwycięstwem 1:0 nad zespołem z Czacza. Trzeci mecz to pokaz gry naszych chłopców, którzy wysoko, bo 7:1 pokonali rówieśników z Bronikowa.
Nasz zespół, po wygraniu wszystkich spotkań, zwyciężył w turnieju i awansował do zawodów powiatowych w Racocie. Za zwycięstwo w rozgrywkach chłopcy otrzymali pamiątkowe medale.

Wyniki meczów:
St. Przysieka Druga – Stare Bojanowo 4 : 0
Czacz – Stara Przysieka Druga 0 : 1
St. Przysieka Druga – Bronikowo 7 : 1

Maria Gąsiorowska

Bogusław Zandecki