25 lutego w naszej szkole rozegrano II gminny turniej piłki siatkowej dziewcząt klas VIII i III gimnazjum. W tegorocznych rozgrywkach udział wzięły reprezentacje szkół z Czacza, Starego Bojanowa i Starej Przysieki Drugiej. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”.

IMAG0390aIMAG0397a

Podczas meczów dziewczyny mogły zademonstrować nabyte umiejętności techniczne z piłki siatkowej oraz umiejętność współdziałania w zespole. Mecze były w miarę wyrównane i każdy zespół chciał zwyciężyć.
W tegorocznym turnieju najlepsza okazała się drużyna ze Starego Bojanowa. Na drugim miejscu uplasował się zespół z Czacza, na miejscu trzecim zespół ze Starej Przysieki Drugiej.
Szkołę naszą reprezentowały: Klaudia Konradowska, Emilia Żurawska, Wiktoria Błocian, Barbara Kopienka, Zofia Szymańska, Julia Spławska, Julia Skotarczak.

Maria Gąsiorowska