25 lutego 2019 r. trójka szóstoklasistów: Julia Mazurek, Hubert Nadobnik i Miłosz Przygodzki reprezentowała naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas szóstych „Jestem mistrzem matematyki”, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Kościanie.

IMG 5203aIMG 5209a

Do konkursu przystąpiło 41 uczniów ze szkół z powiatu kościańskiego. Rozwiązywali oni zadania testowe sprawdzające ich wiedzę teoretyczną, myślenie logiczne oraz umiejętność radzenia sobie z zadaniami problemowymi. Mimo że żaden z naszych szóstoklasistów nie znalazł się w pierwszej piątce nagradzanych uczniów, to wszyscy troje dobrze poradzili sobie z zadaniami, a na szczególną pochwałę zasługuje Hubert Nadobnik, który uplasował się na szóstej pozycji.
Gratulujemy!

Magdalena Jąder - Cwojdzińska