I wreszcie jest! Przyszła do nas WIOSNA! Przedszkolaki powitały ją wspólnie z dziećmi z oddziałów przedszkolnych całej gminy Śmigiel na śmigielskim rynku.

20190321 101604a20190321 105629a20190321 105655a

Na przybyłych w tym dniu do Śmigla czekało mnóstwo atrakcji. Były piosenki i tańce, w których uczestniczyły też bajkowe postacie. Dzieci ozdobiły wiosenne gaiki własnoręcznie przygotowanymi kwiatami. Same miały czapki udekorowane wiankami z liści i kwiatów. Na zakończenie każda grupa otrzymała pyszne cukierki, które dzieciom wręczyła pani burmistrz Małgorzata Adamczak.

Bożena Okupniczak

I wreszcie jest! Przyszła do nas WIOSNA! Przedszkolaki powitały ją wspólnie z dziećmi z oddziałów przedszkolnych całej gminy Śmigiel na śmigielskim rynku. Na przybyłych w tym dniu do Śmigla czekało mnóstwo atrakcji. Były piosenki i tańce, w których uczestniczyły też bajkowe postacie. Dzieci ozdobiły wiosenne gaiki własnoręcznie przygotowanymi kwiatami. Same miały czapki udekorowane wiankami z liści i kwiatów. Na zakończenie każda grupa otrzymała pyszne cukierki, które dzieciom wręczyła pani burmistrz Małgorzata Adamczak. 

                                                                                    Bożena Okupniczak