W dniach 25 - 27 marca odbyły się w naszej szkole rekolekcje wielkopostne, które poprowadził ksiądz proboszcz Janusz Buduj.

P1040069aP1040053aP1040055a

Był to czas, by uświadomić sobie, że nikt z nas nie jest idealny – wszyscy musimy się nawrócić. Ksiądz rekolekcjonista podsunął nam liczne wskazówki, które Bóg zostawił dla nas w Piśmie Świętym. Dzięki nim możemy zacząć wszystko od nowa, wybrać drogę ku życiu oraz zrealizować prawdziwy cel Wielkiego Postu i Zmartwychwstania: odzyskać daną nam od Boga wolność. Nasze spotkania zakończyła uroczysta msza dla wszystkich uczniów i nauczycieli.
Dziękujemy księdzu proboszczowi za piękne słowa i jednoczące nas śpiewy. Sobie życzymy, aby nauka rekolekcyjna przełożyła się na nasze postępowanie na co dzień!

Izabela Włodarczak