Kolejne Biegi Uliczno – Przełajowe Śmigla już za nami. Duszna, gorąca pogoda spowodowała, że wszyscy uczestnicy wbiegali na metę bardzo zmęczeni. Tegoroczne biegi zakończyły się dla nas dużym sukcesem, gdyż w klasyfikacji drużynowej szkół zajęliśmy wysokie II miejsce.

IMAG0470aIMAG0481aIMAG0482aIMAG0483a

Na ten sukces złożyła się wspaniała postawa wszystkich naszych uczniów, którzy dzielnie walczyli z własną słabością i swoimi rywalami w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach. Uczniowie do klasy czwartej mieli do pokonania dystans 300 metrów, starsi koledzy i koleżanki od 800 do 1500 metrów. Wszystkie biegi rozgrywano na stadionie miejskim i wokół niego. Każdy bieg przynosił nam wiele radości, gdyż uczniowie nasi kończyli je na czołowych miejscach.

IMAG0459aIMAG0461aIMAG0466a

Pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęły: Maria Żurek z klasy II i Julia Mituła z klasy IVa. Na miejscu drugim uplasowali się: Kacper Mielcarek (klasa II Wonieść), Gabriela Stróżyńska, Daria Skotarczak, Gabriel Juszczak (klasa IVb), Ewelina Halasz (klasa VIIa), Bartosz Nowak (klasa Va) i Barbara Kopienka (klasa VIIIa). Miejsce trzecie w swojej kategorii wiekowej wywalczyła Julia Kopczyńska z klasy IIIa gimnazjum. Wszyscy ci uczniowie otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe.

IMAG0457aIMAG0463aIMAG0473a

Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegów, dziękujemy za wspaniałą, sportową postawę i godne reprezentowanie szkoły.

Maria Gąsiorowska