25 listopada 2019 r. wszystkie pluszowe misie obchodziły swoje święto. Z tej okazji mogły zawitać w progi naszej szkoły. I tak się stało – już od samego rana do szkoły przychodziły misie wraz ze swoimi opiekunami – przedszkolakami, uczniami z klas 1-3, a nawet z nauczycielami!

1 miś Kubuś234

W tym dniu na dzieci i misie czekały liczne niespodzianki – były piosenki (także po angielsku), gimnastyka z misiami, wiersze, opowieści, rysunki, zagadki oraz quizy z wykorzystaniem multimedialnego ekranu. Oczywiście, nie obyło się od częstego przytulania i tańca z misiami! Specjalnym gościem był miś Kubuś, który zawsze czeka na odwiedziny w szkolnej bibliotece.

5678

9101112

W świetlicy pod kierunkiem p. Wawrzenieckiego uczniowie wykonali piękne rysunki oraz misiowe orgiami, natomiast najmłodsze przedszkolaki wraz z wychowawczynią miały okazję pozować do misiowych zdjęć.

13141516

Na pamiątkę tego szczególnego dnia każde dziecko otrzymało gipsową figurkę misia, którą mogło pomalować w dowolny sposób.

17181920

Zapraszamy do świętowania za rok!

M. A. Stróżyńska
M. Schulz
M. Zapłata