28 listopada br. odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Przygotowali ją uczniowie klasy 5a oraz 5b wraz z rodzicami i wychowawcami.

01ap03p02a

01ab01abc03a15a

Zabawa rozpoczęła się o godz. 16.00, a zakończyła o 20.00. Z głośników popłynęła muzyka, która poderwała do tańca wszystkich zgromadzonych. Uczniowie bawili się przy najnowszych przebojach, ale był również czas na stare i dobrze znane utwory. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się „fotobudka”. Wraz z przyjaciółmi można było zrobić sobie wesołe zdjęcie z kolorowymi rekwizytami. Uczniowie bardzo zaangażowali się również w konkurs taneczny oraz wróżby andrzejkowe, a gdy zgłodnieli, mogli posilić się pysznymi kanapkami oraz ciasteczkami w sklepiku obsługiwanym przez rodziców. Czas zabawy i tańca minął szybko, ale pozostały wspomnienia i zabawne fotografie.

Więcej zdjęć w Galerii

 

M.Schulz, M.Szczepaniak- Krupa

 

Andrzejki w szkole filialnej w Wonieściu to już tradycja.
28.11.2019r. w godzinach południowych dzieci z radością poznawały andrzejkowe zwyczaje i różnymi sposobami odkrywały sekrety losu. Wróżby przeplatane były tańcami, pląsami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Nasze „Andrzejki” były pełne radości, swobody i niespodzianek. Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły dzieciom wiele radości, były okazją do wspólnej zabawy.

IMG 20191128 161109591a
Zabawa była świetna, dzieci wróciły do domu w doskonałych humorach.

Wanda Olejnik