Nadeszły wyczekiwane przez wszystkich uczniów ferie! Grupa najmłodszych uczniów naszej szkoły postanowiła rozpocząć je, wyjeżdżając do kina na film „Urwis”.

kino1

Urwis od szczeniaka żył w luksusie. Miał do dyspozycji służbę, miski pełne serdelków i drapanie za uchem. Niestety, wszystko zmieniło się, kiedy jego ukochana pani umarła, a jej spadkobiercy nie przepadali za czworonogami. Rozpieszczony Urwis z dnia na dzień stracił dach nad głową i jedyną bliską osobę. Sam w dzikim, pełnym niebezpieczeństw świecie musiał nauczyć się tam żyć. Szukał też osoby, która zastąpi mu ukochaną panią. Na szczęście spotykał na swojej drodze pewną początkującą piosenkarkę, która, co prawda, mieszkanko miała malutkie, ale serce wielkie. Od tej pory już zawsze będą razem!
Wspaniały film, pełen humoru, ale też wzruszających momentów. Kto jeszcze nie widział, gorąco polecamy!

Bożena Okupniczak