teatrzyk

17 lutego 2020 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas II i III ze Szkoły Filialnej w Wonieściu wybrały się do KOK-u na przedstawienie teatralne „NAJPIĘKNIEJSZE BAŚNIE DALEKIEGO WSCHODU” w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie. Spektakl przybliżył dzieciom wybrane baśnie. Uczniowie poznali Ali Babę, Aladyna i Sindbada Żeglarza – najbardziej znanych bohaterów opowieści Dalekiego Wschodu.

Oparta na elementach orientalnych, przyciągająca uwagę scenografia przeniosła nas w niezwykłą baśniową opowieść. Niezapomniany nastrój przedstawienia wzbogacały zaskakujące projekcje video oraz oryginalne kolorowe kostiumy i rekwizyty. Widownię wielokrotnie wciągano w wir wydarzeń na scenie.
Spektakl bardzo podobał się dzieciom. Pełne uroku, iluzji, czarów i magii baśniowe sceny na długo zapiszą się w dziecięcej pamięci. Morały, które wynikają z poszczególnych aktów, pokazały dzieciom, iż w życiu warto kierować się prawdą, uczciwością i dobrem.

Wanda Olejnik

 

17 lutego 2020 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas II i III ze Szkoły Filialnej w Wonieściu wybrały się do KOK-u na przedstawienie teatralne „NAJPIĘKNIEJSZE BAŚNIE DALEKIEGO WSCHODU” w wykonaniu aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie.

Spektakl przybliżył dzieciom wybrane baśnie. Uczniowie poznali Ali Babę, Aladyna i Sindbada Żeglarza – najbardziej znanych bohaterów opowieści Dalekiego Wschodu. Oparta na elementach orientalnych, przyciągająca uwagę scenografia przeniosła nas w niezwykłą baśniową opowieść. Niezapomniany nastrój przedstawienia wzbogacały zaskakujące projekcje video oraz oryginalne kolorowe kostiumy i rekwizyty. Widownię wielokrotnie wciągano w wir wydarzeń na scenie.

Spektakl bardzo podobał się dzieciom. Pełne uroku, iluzji, czarów i magii baśniowe sceny na długo zapiszą się w dziecięcej pamięci. Morały, które wynikają z poszczególnych aktów, pokazały dzieciom, iż w życiu warto kierować się prawdą, uczciwością i dobrem.

Wanda Olejnik