Karnawał to czas wesołych zabaw. W szkole w Starej Przysiece Drugiej oraz w Szkole Filialnej w Wonieściu również odbyły się baliki przebierańców dla najmłodszych dzieci.

balik3balik6

Przy muzyce i tańcu uczestnicy przenieśli się w niezwykły świat baśni, magii i fantazji, do których nawiązywały wielobarwne i niezwykłe kostiumy dzieci. Wśród przebierańców znalazły się wróżki i księżniczki, piraci i kowboje, baletnice, supermeni, strażacy i policjanci, zwierzątka oraz przeróżne postacie z bajek. Dzieci chętnie prezentowały swoje stroje oraz bawiły się przy ulubionej muzyce. Przy wspólnej, miłej zabawie czas szybko minął.

balik1balik4balik2

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Wanda Olejnik

„Wyginam śmiało ciało”

Karnawał to czas radości zabaw. W naszej szkole uczniowie klasy 1, klas 2 i klasy 3 zorganizowali dyskotekę, podczas której każdy mógł się wykazać swoimi umiejętnościami tanecznymi. Na każdej imprezie prócz muzyki były słodkie łakocie, balony, a przede wszystkim świetna zabawa!

balik8balik5balik7

Najmłodsi z oddziałów przedszkolnych bawili się na baliku przebierańców. W tym roku prym wiodły jak zwykle księżniczki, policjanci, żołnierze, no i oczywiście piraci...Były też smoki, Bob Budowniczy, super bohaterowie, kowboje, a nawet krakowianka i żółty ptak. Nie mogło zabraknąć koleżanki Myszki Miki – Minnie...Było dużo muzyki, konkursów i doskonałej zabawy. Maluchy najchętniej bawiły się w kółeczku przy piosence króla Juliana „Wyginam śmiało ciało...”Dużym powodzeniem cieszył się konkurs na ciekawy strój, taniec w parze z balonem, najlepszego tancerza. Na koniec każdy dostał balony, które mógł zabrać do domu.
Karnawał dobiega końca, a my czekamy na kolejne zabawy za rok...

Kamila Czamańska