W ubiegłym tygodniu w Szkole Podstawowej nr 4 w Kościanie odbył się Powiatowy Konkurs Czytelniczy "W zaczarowanym świecie baśni Andersena". W konkursie mogli wziąć udział uczniowie klas trzecich. Nasze szkoły reprezentowali: Błażej Wojciechowski ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej oraz Marta Frąckowiak z filii w Wonieściu. Uczniowie musieli zmierzyć się z różnymi zadaniami związanymi z baśniami Andersena. Czekając na ogłoszenie wyników, obejrzeli również przedstawienie związane z twórczością tego pisarza przygotowane przez uczniów tamtejszej szkoły. Pomimo że nie zakwalifikowali się do pierwszej trójki zwycięzców, to nasi uczniowie wykazali się wielką wiedzą i w nagrodę otrzymali piękne książki i dyplomy. Gratulujemy!

IMG 20200218 141930IMG 20200218 143003

Marlena Anna Stróżyńska