ROK SZKOLNY 2019/2020 

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2019/2020 na kółku geograficznym poszerzaliśmy naszą wiedzę związaną z geografią.

koło geograficzne1

Na zajęciach musieliśmy zmierzyć się z takimi zadaniami jak m.in.: stworzenie planu Starej Przysieki Drugiej, wykonanie gier planszowych i modeli Układu Słonecznego. Najlepsze prace wyeksponowano na gazetce szkolnej – jest to dla nas motywacja do lepszej pracy. Podczas tworzenia gier planszowych związanych z kosmosem pracowaliśmy w grupach; każda miała za zadanie przygotowanie gry tak, aby pozostałe grupy mogły sprawnie w nią zagrać. Najfajniejszym elementem było właśnie testowanie wytworów naszej pracy.  Wszyscy uczestnicy kółka, a jest nas niemało, wykonali modele Układu Słonecznego. Możecie je nadal podziwiać  - są wystawione w sali geograficznej oraz na korytarzu budynku B. Pani Kasia obiecała nam, że w kolejnym semestrze wykonamy modele jaskini.  Kółko z geografii jest bardzo fajne.

koło geograficzne2koło geograficzne3koło geograficzne3akoło geograficzne4

Martyna Żurek

Fotografia: Katarzyna Główczak