5 marca odbył się etap gminny ogólnopolskiego konkursu wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

konkursie wiedzy pożarniczej1konkursie wiedzy pożarniczej2

Naszą szkołę reprezentowało sześć osób wyłonionych w eliminacjach. W grupie młodszej byli to: Nikola Ratajczak z klasy III, Piotr Pawlik i Filip Frąckowiak z klasy V b. W grupie starszej reprezentację szkoły stanowili: Mateusz Dłużyk, Magdalena Mania i Anastazja Łukaszewska z klasy VIII a. Miło nam poinformować, że Filip Frąckowiak zajął pierwsze miejsce z wynikiem 35 punktów (na 40 możliwych do uzyskania) i w najbliższy piątek 13 marca będzie reprezentował szkołę i gminę na zawodach powiatowych. Mamy nadzieję, że piątek trzynastego okaże się dla naszego ucznia szczęśliwym. Wszyscy trzymajmy za niego kciuki!

Katarzyna Główczak