Szanowni Państwo!

Przedstawiamy listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej na rok szkolny 2020/2021.

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziałów przedszkolnych

Przedstawiamy listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów przedszkolnych w Wonieściu i Przysiece. Jednocześnie przypominamy o konieczności potwierdzenia przez rodzica dziecka woli przyjęcia do oddziału przedszkolnego. Można to zrobić w terminie: od 23.04.2020 (od godz.12.00) do 30.04.2020 (do godz. 15.00).

W holu szkoły znajdują się przygotowane druki oraz urna, do której należy je wrzucać.

Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego w Wonieściu

Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego w Przysiece

Druk potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola