W dniach 5-9. października 2020r. w naszej szkole obchodzono tydzień kariery. W tym czasie uczniowie pogłębiali swoją wiedzę na temat wybranych zawodów.

klasa 1a w przebraniach przedstawicieli wybranych zawodówklasa 3a w przebraniach przedstawicieli wybranych zawodówklasa 4b w przebraniach przedstawicieli zawodów branży medycznejklasa 7a w przebraniach przedstawicieli zawodów rolniczych

Na godzinach wychowawczych i zajęciach z doradcą zawodowym tworzyli plakaty; prezentowali, jak wygląda praca m.in. asystentki stomatologicznej, pszczelarza, kelnera, kominiarza. Uczniowie i przedszkolaki wykonywali kolorowanki oraz rozwiązywali łamigłówki.

plakat prezentujący zawód pszczelarza

W ostatnim dniu uczniowie mieli okazję przebrać się za przedstawicieli wybranych zawodów. Dla wszystkich był to czas, w którym mogli zastanowić się nad swoją przyszłą drogą zawodową.

klasa 6b w przebraniach przedstawicieli zawodów artystycznychklasa 1 szkoła filialna w Wonieściu w przebraniach przedstawicieli zawodówklasa 8a w przebraniach zawodów branży budowlanej

Więcej zdjęć w Galerii

Katarzyna Główczak