Dnia 28 października świętowano Dzień Dyni. Z tej okazji wszystkie dzieci z oddziałów 0a i 0b w Starej Przysiece Drugiej przyszły do przedszkola ubrane na pomarańczowo.

Ala i Adrian w dyniowej koronieDzieci z oddziału 0aP prezentujące swoje prace Kalinka i Michalinka w dyniowej koronie

Maciej Alan i Marcel z dyniowymi koronamiPrzedszkolaki i ich lampionyKamil Karolinka i Julka w dyniowej koronie

Wykonywały też różne prace plastyczne np. dyniowe lampiony i wyklejanki. Pani z oddziału 0a przeczytała przedszkolakom bajkę, w której głównym bohaterem była dynia, natomiast pani z oddziału 0b śpiewała razem z dziećmi piosenki. Wszyscy obejrzeli również bajkę pt: ,,Świnka Peppa i dyniowe przebranie”. Buzie dzieci przez cały dzień zdobił uśmiech od ucha do ucha.

Gazetka klasowaJesienne dynie przedszkolaków

Natalia Ornoch
Kamila Czamańska