Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera wraz z wychowawcami oraz rodzicami (często z całymi rodzinami) zaangażowali się w akcję „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem”. Każda klasa starała się spełnić oczekiwania jednego dziecka, które w liście do Mikołaja opisało swoje marzenia.

Zebrane artykułyDom Dziecka przekazanie prezentówKartka świąteczna i podziękowania za zebrane dary dla Domu DzieckaPodziękowanie dyrektora Domu Dziecka w Wolsztynie za wsparcie rzeczowe placówki

Odzew na akcję przeszedł najśmielsze oczekiwania organizatorów; w tych trudnych czasach pandemii cała społeczność okazała „wielkie serce”. 22 grudnia 2020 roku ogromna liczba paczek, prezentów, słodyczy dotarła do Domu Dziecka w Wolsztynie. Dziękujemy wszystkim (przede wszystkim paniom z Rady Rodziców), którzy pomogli w realizacji tej inicjatywy, za zaangażowanie i zainteresowanie potrzebami innych. Pamiętajmy, dobro powraca!

Joanna Włodarczak