Czas karnawału to czas zabawy! W naszej szkole, w oddziałach przedszkolnych odbył się prawdziwy bal. Mamy przedszkolaków świetnie się spisały, ponieważ wszystkie dzieci ucharakteryzowane były na postacie bajkowe, super bohaterów, zwierzątka. Przebrane były nawet panie przedszkolanki.

Balik zdjęcie grupowe 0aP   Balik zdjęcie grupowe 0bP

Na balu pojawiły się księżniczki, policjanci, strażacy, ratownik medyczny, Superman, Zorro, piraci, czarodzieje, kotki, lisek, bohaterowie „Psiego patrolu”, a nawet Murzynek Bambo i inne kolorowe postacie. Dzieci, przy rytmach skocznej muzyki, bawiły się wesoło. Były „gorące pufki”, zabawy w kółeczku… Najmłodszym chyba najbardziej spodobała się zabawa muzyczna „Krasnoludek”.
Ten karnawałowy dzień pozostanie w pamięci przedszkolaków na długo: zabawa, muzyka, a przede wszystkim radość.

Kamila Czamańska
Natalia Ornoch