Rodzinna ruletkaRODZINNA RULETKA

To świetny sposób na spędzenie czasu wspólnie, ale również okazja do odkrycia wielu nowych, ciekawych informacji o pozostałych domownikach. Możecie w nią grać na czas, wtedy stanie się bardziej dynamiczna i emocjonująca.

Link do zabawy "Rodzinna ruletka"

 

 krajobraz z wodospademMUZYCZNY RELAKS

Proponuję linki do nagrań z muzyką relaksacyjną, która poprawia koncentrację i odpręża. Zachęcam Was, byście znaleźli czas na wsłuchanie się w te dźwięki niosące ze sobą niesamowity spokój, łagodność i wyciszenie.

Link do muzyki relaksacyjnej

 

Plansza SUDOKUJAPOŃSKA ŁAMIGŁÓWKA

Spróbuj własnych sił w najpopularniejszej grze logicznej wszechczasów. Nie wymaga żadnych obliczeń ani specjalnych umiejętności matematycznych; jedyne, co jest potrzebne, to mózg i koncentracja.

Link do łamigłówek SUDOKU

Kinga Kwaczyńska