Nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu zorganizowanego przez Szkolny Klub Wolontariatu na ,,Ozdobę wielkanocną”.

Prace uczniów klas I IIIPrace uczniów klas I VIIIPrace uczniów klas IV VIII

Przygotowaliście bardzo dużo prac, które mogliśmy obejrzeć na wysłanych przez Was zdjęciach. Komisja konkursowa, w skład której weszli uczniowie Szklonego Wolontariatu, miała bardzo trudne zadanie, żeby wybrać te najbardziej wyjątkowe, niepowtarzalne, ponieważ wszystkie wykonane były bardzo starannie i estetycznie. Ich różnorodność, pomysłowość i Wasze zaangażowanie zasługują na wielkie uznanie i duże brawa. Jesteśmy pełni podziwu dla Waszej kreatywności, ogromu pracy, jaką włożyliście w wykonanie tych wspaniałych, wielkanocnych ozdób. Ogromnie cieszy fakt, że wiele prac miało dedykację dla bliskich Wam osób.

Komisja konkursowa zdecydowała:

W kategorii klas I-III
I miejsce Patrycja Frąckowiak 1a
II miejsce Bartosz Mituła 3a
III miejsce Bartosz Grzegorz 2a, Julia Rzanna 3a

Pierwsze miejsce Patrycja Frąckowiak 1aDrugie miejsce Bratosz Mituła 3aTrzecie miejsce Julia Rzanna 3a i Bartosz Grzegorz 2a

W kategorii klas IV-VIII
I miejsce Tomasz Pawlak 4a
II miejsce Szymon Spychała 4b , Zofia Marcinkowska 4a
III miejsce Maria Żurek 4a, Mateusz Krauze 4b

Pierwsze miejsce Tomasz Pawlak 4aDrugie miejsce Szymon Spychała 4b Zofia Marcinkowska 4bTrzecie miejsce Mateusz Krauze 4b Maria Żurek 4a

Wyróżnione prace:
Dorota Wolff 1a, Antoni Kujawa 3a Wonieść, Estera Nowak 2a, Leon Szykulski 2a, Maja Piątek 1a Wonieść, Maria Piotr 1a, Zofia Mania 2a, Kacper Kurasiński 4b, Stanisław Szymański 4b, Katarzyna Tomaszyk 4b, Lena Sikora 4b, Filip Pawłowski 4a

Niech wykonane przez Was ozdoby będą dekoracją Waszych wielkanocnych stołów oraz okien i umilą Wam świąteczne chwile spędzone w rodzinnym gronie. Życzymy Wam zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych.
Odbiór nagród zostanie uzgodniony z rodzicami indywidulanie.

Opiekun Szkolnego Wolontariatu