22 kwietnia w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Ziemi. Właśnie wtedy zastanawialiśmy się, skąd się biorą motyle, jak sadzić drzewa i czemu śpiewają ptaki.

KOCHAJ ZIEMIĘ prezentacja prac plastycznychPrzedszkolaki prezentują swoje prace pod tytułem ZIEMIA W NASZYCH RĘKACHPrzedszkolaki z grupy 0aP

Przyroda to nieodłączny element naszego życia, więc dbanie o nią jest naszym obowiązkiem. Dlatego od najmłodszych lat uczymy dzieci zasad recyklingu oraz kształtujemy w nich postawę ekologiczną. Przedszkolaki z grupy 0a i 0b z okazji Dnia Ziemi wykonywały przepiękne prace plastyczne oraz oglądały prezentację EduKredki ,,Dzień Ziemi”. Dzieci z grupy 0a śpiewały piosenkę ,,Ekologiczne reggae” oraz z zaciekawieniem słuchały opowiadania ,,Ania w Ekolandii”. Natomiast dzieci z grupy 0b wysłuchały piosenkę ZoZi pod tytułem ,,Świat w naszych rękach” oraz obejrzały bajkę ,,Rodzina Treflików – Śmieci”. Przedszkolacy z wielką chęcią i zaciekawieniem uczestniczyli w zajęciach. Mamy nadzieję, że każde z nich będzie dbało o Naszą Planetę.

Pracujemy w grupie prezentacja pracy plastycznej ZIEMIA W NASZYCH RĘKACHZIEMIA W NASZYCH RĘKACH praca w grupach

Wychowawczynie:
Natalia Ornoch
Kamila Czamańska