Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią szczególnie. Niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Tego dnia zaprosiliśmy uczniów do aktywnego udziału w Spartakiadzie Arkadego, w ramach której wykazali się oni kreatywnością, wiedzą sportową oraz sprawnością fizyczną.

W celu uprzyjemnienia i ułatwienia powrotu do szkoły po nauczaniu zdalnym zaproponowaliśmy młodym sportowcom wiele zadań i zabaw integrujących; zapewniliśmy różne atrakcje i konkurencje, m.in. skoki w workach, przeciąganie liny, rzuty do celu, tor przeszkód. Uczniowie mieli również okazję wykazać się inwencją twórczą podczas malowania obrazów na folii. Gry i zabawy integracyjne dostarczyły wielu pozytywnych emocji.
Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, aby każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

Galeria zdjęć

Joanna Włodarczak
Magdalena Zapłata
Donata Kowalczyk
Bogusław Zandecki