W czwartek, 24 czerwca grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Starej Przysiece Drugiej udała się do Centrum Kultury w Śmiglu, by z rąk pani Małgorzaty Adamczak Burmistrz Śmigla odebrać wyróżnienia za sukcesy, które odnieśli w ciągu roku szkolnego.

Nagrodzeni uczniowie

Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie z wysokimi wynikami w nauce i wzorowym zachowaniem - uczennica kończąca szkołę Wiktoria Galus z kl. 8a oraz uczeń z najwyższą w szkole średnią ocen Jakub Jóźwiak z kl. 6b, uczniowie aktywni na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej - Natalia Zapłata i Anna Bródka z kl. 7b, Daria Skotarczak z kl. 6b, Marta Frąckowiak z kl. 4b oraz rewelacyjni matematycy Gabriela Żurawska z kl. 3a, Filip Kałucki z kl. 3, a także znawcy zasad polskiej ortografii - Nikola Zapłata z kl. 8a, Anna Stróżyńska z kl. 6a, Bogna Sadowska z kl. 6b, Marek Stróżyński z kl. 3a i Barbara Wawrzynowska z kl. 3b.
Tego samego dnia Przewodniczący Rady Miejskiej Śmigla wyróżnił również uczniów, którzy wspaniale spisali się w roli „społeczników” (w tej kategorii nagrodzono uczennicę naszej szkoły Julię Ratajczyk z kl. 8b) oraz wspaniałych matematyków (Antoniego Sadowskiego i Huberta Nadobnika z kl. 8a oraz Jakuba Jóźwiaka z kl. 6b).
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy udanych wakacji.

Marlena Maria Stróżyńska