23 czerwca to dzień szczególny. Obchodzimy wtedy Dzień Ojca. W tym roku także dla naszych uczniów i ich rodziców był to wyjątkowy dzień. Zorganizowaliśmy festyn, który tradycyjnie w naszej szkole odbywa się co dwa lata. Witając wszystkich przybyłych, Pan Dyrektor przypomniał o minionym Dniu Mamy i Dniu Dziecka nawiązując do hasła tegorocznego festynu „Mama, Tata i Dziecko".

DSCF9201

          Na uczestników czekało wiele atrakcji, między innymi: wystawa prac plastycznych, karaoke po angielsku, pokaz pierwszej pomocy, prezentacja projektów gimnazjalnych. Uczniowie zaprezentowali się w znakomitych układach tanecznych i skeczach. Można też było zobaczyć dwa przedstawienia- przedstawienie kukiełkowe gimnazjalistów pt.„ O olbrzymie, który ukrył swoje serce" i przedstawienie uczniów klasy trzeciej „Wiersze Tuwima na wesoło". Przez cały czas funkcjonował bufet Rady Rodziców i Kawiarenka z pysznymi ciastami tradycyjnie upieczonymi przez nauczycieli. Uczestnicy festynu mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych, które rozgrywane były rodzinnie i indywidualnie. Gościem festynu był Pan Krzyżanowski z małżonką i „ich pszczoły". Wszyscy bawili się wyśmienicie i z pewnością pojawią się na kolejnym festynie!
Do zobaczenia za dwa lata!!!

DSCF9190 DSCF9270 DSCF9283

Bożena Okupniczak