Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. Ruch i ćwiczenia to najlepsza metoda na dobre samopoczucie. Przekonały się o tym dzieci ze szkoły filialnej w Wonieściu.

Predszkolaki z Wonieścia na sportowoUczniowie kl. 2W mierzą swoje siły w przeciąganiu linyUczniowie klasy 1W prezentują kolorowy napis Narodowy Dzień Sportu

10 września obchodziliśmy Narodowy Dzień Sportu. W ramach tego święta przedszkolaki, pierwszoklasiści i drugoklasiści wzięli udział w różnorodnych konkurencjach sportowych: przeciąganie liny, skoki w workach, tor przeszkód, rzuty do celu. Mali sportowcy stanęli na wysokości zadania. Wykazali się niezwykłą zwinnością, duchem walki i, oczywiście, grą fair play, za co zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami.
Dzień ten dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń. Zachęcamy do codziennej aktywności!!!

Ze sportowym pozdrowieniem
Wanda Olejnik, Renata Frąckowiak, Magdalena Zapłata