Każdego roku w październiku odbywa się Noc Zawodowców. W tym roku na to ważne wydarzenie zapraszamy 1 października (piątek) na godzinę 17:00; przeprowadzone ono będzie w wersji online.

Plakat Noc Zawodowców prezentujący informacje opisane w artykule

Podczas imprezy transmitowanej na żywo i dostępnej dla każdego widza na kanale YouTube przedstawione zostaną oferty edukacyjne dwóch szkół ponadpodstawowych z powiatu kościańskiego. Ponadto będzie można zapoznać się z prezentacją cechów z całego subregionu leszczyńskiego. Ważną częścią Nocy Zawodowców 2021 będą stoiska rzemieślnicze, powiązane z nimi warsztaty dla uczniów oraz stoiska lokalnych pracodawców, którzy oferują uczniom praktyki zawodowe. Zaplanowano również część widowiskowo-artystyczną (zostanie ona wcześniej przygotowana przez szkoły, nagrana i zaprezentowana w trakcie głównej emisji Nocy Zawodowców). Całość potrwa około 2,5 godziny.

Link do wydarzenia

Podczas trwania Nocy Zawodowców uczniowie z subregionu leszczyńskiego będą mogli w godzinach 17-19 skorzystać z konsultacji indywidualnych online z doradcami zawodowymi. Zapisy na stronie cwrkdiz.leszno.pl.

Link do rejestracji

Katarzyna Główczak