Kolejny już raz Samorząd Uczniowski wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariusza zorganizował zbiórkę karmy dla zwierząt znajdujących się pod opieką kościańskiego TOZ-u.

Przewodnicza Samorządu UczniowskiegoUczennica klasy 7a Daria Skotarczak w towarzystwie kota podopiecznego kościańskiego TOZ

W ciągu jednego tygodnia września uczniowie naszej szkoły dostarczyli kilkadziesiąt kilogramów pokarmu dla zwierzaków. Po raz kolejny okazano wielkie serca i pomocną dłoń. Przewodnicząca SU Daria Skotarczak wraz z opiekunami: p. Katarzyną Główczak i p. Joanną Włodarczak dostarczyła karmę do kościańskiego oddziału TOZ. Radość kotków była nie do opisania; dziękowały głośnym mruczeniem.
Zachęcamy wszystkich do śledzenia strony internetowej Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, na której można sprawdzić sytuację panującą w kościańskim oddziale i, w razie potrzeby, indywidualnie zaangażować się w pomoc „mruczkom” - do czego wszystkich serdecznie zachęcamy.

Katarzyna Główczak
Joanna Włodarczak