W tym dniu szczególnym – września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Przedszkolaki z Wonieścia z upominkamiUczniowie z klasy pierwszej w Wonieściu z upominkami

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu szkoły. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. W tym dniu we wszystkich klasach dziewczynki wręczały chłopcom upominki, odśpiewały gromkie „Sto lat” i złożyły życzenia. Nie brakło także słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci.

W. Olejnik, M. Zapłata, R. Frąckowiak

 

30 września w oddziałach przedszkolnych obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki wręczyły chłopcom upominki, zaśpiewały uroczyste ,,Sto lat’’ oraz złożyły serdeczne życzenia. Również tego dnia starsi przedszkolacy wykonali krawaty, które ozdobili według własnego pomysłu. W młodszej grupie były kolorowanki dla chłopaków oraz prezentacja związana z obchodzonym świętem. To był wspaniały, pełen radości i wrażeń dzień.

Chłopcy z grupy 0a z upominkamiPrzedszkolaki z grupy 0a ze swoimi pracamiChłopcy z Oddziału przedszkolnego 0 bP z upomikami z okazji Dnia Chłopca

Klaudia Bryl
Kamila Czamańska