Rozpoczęcie nauki w nowej klasie niesie ze sobą wiele nieznanych dotąd przeżyć i emocji. Żeby móc lepiej się poznać, spędzić aktywnie i kreatywnie czas, klasy czwarte wzięły udział w grze integracyjnej, tak zwanym szkolnym escape roomie.

Grupa uczniów klasy 4b wraz z wychowawcą pracują w zespole nad zadaniemUczniowie czekają na ogłoszenie wynikówCzterej chłopcy z klasy czwartej podczas pracy nad łamigłówką

Rozpoznawanie instrumentów składanie przez chłopców obrazka z częściUczniowie wymieniają ostanie instrukcje przed startemUczniowie w trakcie rozwiązywania zagadek

Tajna misja polegała na odszukaniu pakietów z zadaniami ukrytymi na terenie szkoły, rozwiązaniu, zapisaniu wyników na klawiaturze sejfu. Wszystkie grupy wykonały zadania prawie bezbłędnie! Były emocje, ruch, rozwiązywanie łamigłówek i wspólna zabawa zakończona słodką niespodzianką i drobnymi nagrodami. Czwartoklasiści rozpoczęli nowy etap swojego szkolnego życia!

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

 Bernadeta Bartkowiak
Bogusław Zandecki
Ewa Łaszczyńska-Maćkowiak