„Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje”
Święty Jan Paweł II

Za oknem piękna, polska jesień. Jednak ranki i wieczory są już chłodne. Coraz częściej sięgamy po ciepłe ubrania. Zbliża się czas trudny dla ludzi bezdomnych. W naszych szafach na pewno znajdą się elementy garderoby - nadal w dobrym stanie - których z różnych powodów już nie nosimy. Może damy im „drugie życie”?

W ramach Kampanii Białych Serc Szkolny Klub Wolontariatu we współpracy z panią pedagog organizuje zbiórkę odzieży (szalików, czapek, rękawiczek), która potrwa od 18 do 21 października. Przyniesione rzeczy wkładamy do kartonów ustawionych przy gabinecie pani pedagog (klasy 4-8), w holu budynku B (klasy 1-3) oraz w Wonieściu przy pokoju nauczycielskim (klasy 1-3).
Za każdą okazaną pomoc serdecznie dziękujemy!

Szkolny Klub Wolontariatu
Pedagog szkolny