16 października uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wzięli udział w 55. rajdzie Kościańska Jesień nad Obrą.

Uczestnicy rajdu uczniowie klasy 1a i 2a z wychowawcamijpegUczniowie Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera podczas rajdu pieszegoOdpoczynek uczniów klas czwartych przy grochówce

Trasa, którą się poruszaliśmy, miała około 5 km. Meta znajdowała się w Szkole Podstawowej w Starej Przysiece Drugiej; na uczestników czekało tam wiele niespodzianek: smaczna grochówka, różne konkurencje sprawnościowe oraz konkurs wiedzy krajoznawczej. Uczniowie bardzo chętnie i z zaangażowaniem uczestniczyli we wszystkich atrakcjach przygotowanych przez PTTK. W konkursie wiedzy nasi przedstawiciele byli niepokonani i podium należało do nas. Martyna Wolf z klasy 7a zajęła I miejsce, Piotr Pawlik z 7b II miejsce. Na III miejscu uplasowała się Oliwa Wielowiejska z klasy 7a. W konkurencji rzutów do celu lotką miejsce I zajął Nikodem Łukaszewski z klasy 2aW, II miejsce Nikodem Wenclewski z 4b, natomiast na trzeciej pozycji uplasował się Tobiasz Ruta z klasy 2aW.

Uczniowie klas siódmych wraz z opiekunem panią Katrzyna GłowczakjpegKacper Sporny w konkurnecji rzutów do celu lotkąNagrodzeni w konkurencji rzutu lotkami do tarcz: Tobiasz Ruta , Nikodem Wenclewski, Nikodem Łukaszewki

Uczniowie jednogłośnie stwierdzili, że bardzo brakowało im wspólnie spędzanego czasu. Z niecierpliwością czekamy na kolejne rajdy!