W październiku w całej Polsce obchodzony jest tydzień kariery. W tym roku przebiegał on pod hasłem „Wyprawa na 3K: kariera, kompetencje, kreatywność”.

Uczniowie z klasy 8a przebrani za przedstawicieli różnych zawodówNauczyciele szkoły w przebraniach przedstawicieli zawodówUczniowie z klasy 5a przebrani za przedstawicieli różnych zawodówUczniowie z klasy 2a Szkoły Filialnej w Wonieściu przebrani za przedstawicieli różnych zawodów

Na dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów czekało wiele atrakcji związanych z poznawaniem zawodów. Najmłodszym na zajęciach z doradcą zawodowym przybliżono zawód pielęgniarki. Starsi na godzinach wychowawczych poznawali wybrane zawody, tworzyli plakaty, grali w gry dydaktyczne i oglądali filmy; podczas przerw międzylekcyjnych rozwiązywano zagadki o zawodach. W wyznaczonym dniu tygodnia kariery każdy mógł przebrać się za przedstawiciela wybranego zawodu.

Dzieci z oddziału przedszkolnego 0a  w przebraniach przedstawicieli różnych zawodówUczniowie z klasy 4b przebrani za przedstawicieli różnych zawodówUczniowie z klasy 7a przebrani za przedstawicieli różnych zawodów

Uczniowie z klasy 7b przebrani za przedstawicieli różnych zawodówUczniowie z klasy 1aP przebrani za przedstawicieli różnych zawodówUczniowie z klasy 1a Szkoły Filialnej w Wonieściu przebrani za przedstawicieli różnych zawodów

Uczniowie z klasy 3aP przebrani za przedstawicieli różnych zawodówUczniowie z klasy 2aP przebrani za przedstawicieli różnych zawodówDzieci z oddziału przedszkolnego 0b  w przebraniach  przedstawicieli różnych zawodów

Katarzyna Główczak