Nasza akcja „I TY możesz zostać Świętym Mikołajem…” w tym roku była skierowana do seniorów, osób starszych, samotnych, ubogich oraz dwóch rodzin z dziećmi z niepełnosprawnością. Skupiliśmy się na tym, aby przekazać najpotrzebniejsze rzeczy, czyli artykuły codziennego użytku.

Paczki świąteczne przygotowane przez nauczycieli uczniów i rodziców Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej

Jak zwykle społeczność naszej szkoły – uczniowie, rodzice i nauczyciele - stanęli na wysokości zadania. Symboliczne paczki przerodziły się w cudowne prezenty. Podarunki, które dostarczono wskazanym osobom, nie tylko spełniały ich oczekiwania (często je przekraczały); były również pięknie zapakowane.
W trudnym czasie pandemii po raz kolejny pokazaliśmy, że nie ma rzeczy niemożliwych!

Bardzo dziękuję wszystkim za zaangażowanie. To dzięki Wam wszystko się udało!

Joanna Włodarczak