Grudniowe dni dzieciom z grupy 0aP i 0bP upłynęły na świątecznych przygotowaniach. A pracy było co niemiara! Przedszkolaki pięknie przystroiły choinki, przygotowały kartki świąteczne dla najbliższych, a nawet pomalowały i ozdobiły gipsowe figurki.

Najmłodsza grupa z GwiazdorkiemDzieci z grupy 0a przy wigilijnym stoleWspólne zdjęcie przedszkolaków z Gwiazdorem 

Aż w końcu nadszedł ten długo oczekiwany przez dzieci dzień, którego nie mogły się wprost doczekać. Wszyscy odświętnie ubrani złożyli sobie życzenia i zasiedli do wspólnej wigilii. Następnie, ku ogromnej uciesze, pojawił się Gwiazdor! Każdy otrzymał wspaniały upominek i zapozował do pamiątkowego zdjęcia. Wizyta Gwiazdora minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym przedszkolakom mnóstwo radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci.

Przedszkolaki oczekują na prezentyŚwiąteczny słodki poczęstunekWigilia w grupie 0a

Klaudia Bryl, Kamila Czamańska