sercaSzkolny Klub Wolontariusza zachęca do wzięcia udziału w kolejnej akcji.

Tymek to siedmioletni chłopiec, u którego zdiagnozowano ostrą białaczkę. Przed nim bardzo długa droga do zdrowia. Już niebawem walentynki - dzień pełen miłości. Sprawmy, aby w tym dniu chłopiec poczuł się wyjątkowo, a na jego buźce zagościł uśmiech.

Dzieci z klas 1-3 wykonują kartki i przekazują je wychowawcy. Uczniowie klas 4 umieszczają je w skrzynce znajdującej się w holu przy sali gimnastycznej. Akcja potrwa od 7 do 10 lutego. Zebrane kartki opiekun SKW doręczy do Urzędu Miejskiego w Śmiglu.
Natomiast uczniowie klas 5 - 8 dostarczają kartki do UM w Śmiglu i wrzucają do urny znajdującej się w pokoju nr 1 (termin 7 – 11 lutego, w godzinach pracy Urzędu). Proszę rodziców, aby wsparli dzieci w przekazaniu kartek do Urzędu.

Postarajmy się uprzyjemnić Tymkowi te trudne chwile!
Liczymy na Was.

SKW