„ODKRYWAMY CZYSTĄ SZKOŁĘ" to hasło tegorocznej akcji Sprzątania Świata. W naszej szkole trwała ona od 16 do 20 września.

fryzury i sprzątanie świata 022 fryzury i sprzątanie świata 039 fryzury i sprzątanie świata 025 

        W tym roku skupiliśmy się na segregacji odpadów (na terenie szkoły prowadzimy ją już od 2 lat). Wszyscy uczniowie uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych dotyczących tego zagadnienia (zgodnie z obowiązującymi w szkole regułami), wykonali gazetkę i plakat związany z głównym tematem. Na zakończenie akcji, w piątek 20 września, przedstawiciele klas zmierzyli się z zadaniem praktycznym. Bezbłędnie segregacji śmieci dokonali uczniowie 6a SP oraz 3a,3b i 2a Gimnazjum. Gratulujemy!
        Pamiętajmy: Odkrywanie Czystej Polski rozpocznijmy od miejsc nam najbliższych – domu, podwórka, szkoły!!!!

fryzury i sprzątanie świata 026 fryzury i sprzątanie świata 027 fryzury i sprzątanie świata 035 fryzury i sprzątanie świata 024

DSC02168 fryzury i sprzątanie świata 038 fryzury i sprzątanie świata 040 DSC02165 

fryzury i sprzątanie świata 023 fryzury i sprzątanie świata 029

Magdalena Szczepaniak-Krupa