Akcja „Wszystkie Kolory Świata” dobiegła końca. Dziękujemy za ogromne zaangażowanie i moc pracy włożonej w wykonanie lalek. Nasza placówka zasiliła konto Unicef kwotą 547 złotych.
Serdeczne podziękowania składamy paniom: M. Dwornik i A. Mazurek, dzięki którym zostaliśmy zaopatrzeni w materiał i wykroje. Dalej prace potoczyły się szybko: szycie ubranek, ozdabianie, nadawanie lalom indywidualnego charakteru i aktu urodzenia.

Pani Katarzyna Główczak, na lekcjach geografii, przybliżyła uczniom specyfikę działalności Unicef i zakres świadczonej pomocy.
Specjalne podziękowania kierujemy dla klasy 2aP, której uczniowie z rodzicami i dziadkami wspaniale zaangażowali się w akcję. Szkolny Klub Wolontariusza jak zwykle z pasją, gorliwością i zacięciem brał udział w projekcie - od planowania po dystrybucję.
Zabawa była przednia! Jesteśmy dumni z rozmachu projektu. Liczymy, że w przyszłym roku uda się nam zwiększyć sprzedaż, bo już mamy nowe pomysły!

Dziękujemy!