Samorząd Uczniowski postanowił włączyć się w pomoc Zuzi - dziewczynce chorującej na SMA. W poniedziałek 11 kwietnia w naszej szkole, za symboliczne 2 złote wrzucone do puszki, można było otrzymać kawałek pysznego ciasta pieczonego przez rodziców, nauczycieli i uczniów.

Zbiórka chętni uczniowie ustawiający się w kolejceCiasta upieczone przez rodzicówPodsumowanie akcji podliczanie zebranych pieniędzy

Chętnych nie brakowało Akcja okazała się sukcesem. Na konto dziewczynki wpłacono kwotę 1187,50 zł.
W imieniu rodziców dziewczynki dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę - zarówno tym piekącym ciasto jak i tym kupującym. Kolejny raz społeczność szkolna pokazała, że chce i potrafi pomagać.
Link do strony potwierdzającej wpłatę

Katarzyna Główczak